V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton

Hotel

Dubaj, Spojené arabské emirátyAl Habtoor City, Sheikh Zayed Road

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 317 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 215 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Bazén

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 317 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton se nachází v lokalitě Dubaj. Venkovní bazén je otevřený po celý rok. Hosté mohou využívat fitness centrum.

Ve všech pokojích a apartmá najdete klimatizaci, televizi, trezor a psací stůl. Vybavení zahrnuje fén.

K dispozici máte terasu, bar a restauraci. K místu „Artificial Waterfall“ je od ubytování 180 m. „Jumeirah Archaeological Site“ je 1,9 km od ubytování.

V tomto hotelu můžete parkovat zdarma. Elektromobil si můžete nabít přímo na místě. Recepce je otevřená nepřetržitě a Wi-Fi je zdarma. Za letištní transfer se platí příplatek.

Vzdálenosti k vybraným místům

Safa Park920 m vzdušnou čarou
The Green Planet2,5 km vzdušnou čarou
Dubai Aquarium & Underwater Zoo2,9 km vzdušnou čarou
Ras Al Khor Wildlife Sanctuary7,1 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
Pokoj Deluxe s manželskou postelí King244 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)
Pokoj Deluxe se 2 manželskými postelemi Queen244 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
Pokoj Deluxe s manželskou postelí King - bezbariérový244 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)
Pokoj Deluxe s manželskou postelí King a výhledem na průplav244 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)
Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na kanál244 m²12 × Velká manželská postel (velikosti King)
Zobrazit další (8)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaLožnicePostele
Pokoj Very Deluxe s manželskou postelí King368 m²1Extra velká postel (velikosti Super King)
Apartmá Vantage s kulatou postelí471 m²-Manželská postel
Apartmá Deluxe s kulatou postelí386 m²-Manželská postel
Dvoulůžkové apartmá Grand Deluxe s manželskou postelí3125 m²-Extra velká postel (velikosti Super King)
Apartmá Valor s kulatou postelí3117 m²-Manželská postel
Apartmá V s kruhovou postelí3125 m²-Manželská postel
Apartmá Mega s manželskou postelí King3170 m²-Extra velká postel (velikosti Super King)
Apartmá Vibrant s manželskou postelí King3215 m²-Extra velká postel (velikosti Super King)

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Porovnejte pokoje v ubytování V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton a vyberte si podle svých potřeb. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • klimatizace
  • fén
  • psací stůl

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King

▾

Pokoj Deluxe se 2 manželskými postelemi Queen

▾

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King - bezbariérový

▾

Pokoj Deluxe s manželskou postelí King a výhledem na průplav

▾

Pokoj Deluxe s manželskou postelí Queen a výhledem na kanál

▾

Pokoj Very Deluxe s manželskou postelí King

▾

Apartmá Vantage s kulatou postelí

▾

Apartmá Deluxe s kulatou postelí

▾

Dvoulůžkové apartmá Grand Deluxe s manželskou postelí

▾

Apartmá Valor s kulatou postelí

▾

Apartmá V s kruhovou postelí

▾

Apartmá Mega s manželskou postelí King

▾

Apartmá Vibrant s manželskou postelí King

▾

V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Děti a přistýlky

Přistýlka - pro děti od 255 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Parking Policies -

- Complimentary Valet Parking for in-house guests.

- AED 75 charge per visit for non-in-house guests.

AED 150 charge for overnight parking,

- Complimentary for in-house guests and a minimum spent of AED 150 per car in F&B venuesPři příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • AR
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • HI
  • italsky
  • KM
  • rusky
  • TL
  • TR
  • UR
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 716129

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je terminál trajektů „Business Bay MTS“ od ubytování „V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton“?

Terminál trajektů „Business Bay MTS“ se nachází 590 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Dubaj“ od ubytování „V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton“?

Mezinárodní letiště Dubaj se nachází 13,6 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 206 recenzí hostů je 8,6/10 . Přečtěte si recenze hotelu V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton nebo přidejte vlastní.

Sara02 - 2026
10/10
★★★★★

Zcela výjimečný pobyt. Velké díky Nardin za její neustálou podporu po celou dobu našeho pobytu v hotelu V a také za to, že jsme ji vždy rádi viděli, když přinášela další přidanou hodnotu i oporu.

ℹ) Recenze V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton nevyjadřují stanovisko wowcheaphotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

V Hotel Dubai, Curio Collection by Hilton - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 5★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 317 Kč
Typická cena
~6 821 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 5★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 5★ nebo obdobné úrovně: 315

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 317 Kč
Typická cena
~6 343 Kč

Toto ubytování je o 48 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 5★ nebo obdobné úrovně se snídaní a s barem: 155

Za podobnou cenu

~2 820 Kč – ~3 815 Kč

  • Porovnaná ubytování 105
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 51
  • S bazénem 101
  • Se snídaní 63

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Luxury High Floor 1BR with Full Burj Khalifa View by Auberge

9,9/10 ~2 827 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.