La Villa Najd Hotel Apartments

Aparthotel

Dubaj, Zjednoczone Emiraty ArabskieAl Barsha, Behind Mall of the Emirates

  • Do 5 osób
  • Do 111 m²
  • Basen
  • Sypialnie: 2

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Orientacyjna cena za noc: ~210 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie La Villa Najd Hotel Apartments?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

La Villa Najd Hotel Apartments znajduje się w miejscowości Dubaj. „Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami” oferuje 111 m² dla maksymalnie 5 osób.

We wszystkich apartamentach posiłki można przygotować w kuchni lub aneksie. We wszystkich apartamentach można korzystać z pralki i prywatnej łazienki. „Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami” ma balkon lub taras. Wyposażenie kuchni: piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik elektryczny.

Zaplecze obiektu obejmuje taras. Basen i centrum fitness należą do zaplecza obiektu. Obiekt ma saunę. W budynku można korzystać z windy.

Odległości do wybranych miejsc

Wild Wadi Waterpark3,1 km
Al Sufouh3,6 km
Dubai Moving Image Museum3,1 km
Jumeirah Public Beach3,9 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

  • Planujesz przygotowywać posiłki? „Apartament typu Standard z 1 sypialnią” ma kuchnię lub aneks.Zobacz szczegóły
  • Jeśli zależy Ci na kilku sypialniach, „Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami” oferuje 2 sypialnie.Zobacz szczegóły
  • Jeśli chcesz prać podczas pobytu, „Apartament typu Standard z 1 sypialnią” ma własną pralkę.Zobacz szczegóły

Wybór pokoi

Praktyczne pytania przed wyborem pokoju

Cenę, dostępność i warunki pobytu sprawdzisz w ofercie wybranego zakwaterowania.

Wspólne wyposażenie

  • Kuchnia lub aneks
  • Pralka w lokalu

Apartament typu Standard z 1 sypialnią

Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami

Apartament typu Deluxe z 1 sypialnią

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 21. roku życia.

Pobyt dzieci

Minimalny wiek gości wynosi 6 lat.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Z Wi-Fi można korzystać bez dodatkowych opłat.

Parking

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Dostawka - dla dzieci od 9 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Please note that breakfast is per-plate and is served in the rooms.

Please note that 1 internet access voucher is provided for the 1 bedroom apartment and 2 internet access vouchers for the 2 bedroom apartments.

Please note that guests must present a valid ID upon check-in.

Children below 10 years can accompanied with the parents with out extra bed.

Breakfast inclusion for the number of adults booked.

Please note that there is construction work around from morning 07.00 till 20.00 Hrs.

La Villa Najd Hotel Apartments is a family hotel, non-family visitors are not allowed in the roomsW obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • AR
  • angielski
  • HI
  • SW
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 591842

La Villa Najd Hotel Apartments - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • pokoje dla niepalących
  • taras
  • centrum fitness

La Villa Najd Hotel Apartments na mapie: Dubaj

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Czy obowiązuje minimalny wiek gości?

Minimalny wiek gości wynosi 6 lat.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w La Villa Najd Hotel Apartments?

Zameldowanie: od 14:00 do 00:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czym różnią się apartamenty w La Villa Najd Hotel Apartments?

Apartament typu Standard z 1 sypialnią: do 3 osób; 60 m²; liczba sypialni: 1; łóżko podwójne. Apartament typu Deluxe z 2 sypialniami: do 5 osób; 111 m²; liczba sypialni: 2; łóżko pojedyncze, łóżko pojedyncze, łóżko podwójne. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy w La Villa Najd Hotel Apartments można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

We wszystkich apartamentach do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka. Wyposażenie kuchni: piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik elektryczny.

Czy La Villa Najd Hotel Apartments oferuje parking i ile kosztuje parkowanie?

Za korzystanie z parkingu na miejscu nie jest pobierana opłata.

Czy La Villa Najd Hotel Apartments przyjmuje zwierzęta i czy obowiązuje dopłata?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Czy La Villa Najd Hotel Apartments ma basen?

Odkryty basen jest czynny przez cały rok.

Czy La Villa Najd Hotel Apartments ma siłownię?

Na miejscu działa centrum fitness.

Jakie udogodnienia dostępności oferuje La Villa Najd Hotel Apartments?

Apartament typu Standard z 1 sypialnią: toaleta z uchwytami.

Czy Wi-Fi w La Villa Najd Hotel Apartments jest bezpłatne?

Z Wi-Fi można korzystać bez dodatkowych opłat.

Opinie o La Villa Najd Hotel Apartments

Średnia ocena z 286 opinii gości to 7,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Pandewah02 - 2026
7/10

Pobyt oceniamy bardzo dobrze - otrzymaliśmy upgrade, a choć pokój mógłby być bardziej nowoczesny, wszystko było czyste. Łóżko było wygodne i nawet przy bardzo krótkiej podróży służbowej pobyt sprawił nam przyjemność. Szczególnie zapamiętaliśmy pana Jaynula, którego życzliwe podejście i entuzjazm wobec nas były ogromnym wsparciem.

ℹ) Opinie gości La Villa Najd Hotel Apartments nie stanowią oceny serwisu wowcheaphotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10