Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO

Apartmán

Dubaj, Spojené arabské emirátyDubai Marina Royal Oceanic

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 820 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 74 m²
  • Bazén
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 820 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO nabízí ubytování v lokalitě Dubaj. Venkovní bazén je otevřený po celý rok. Na místě najdete fitness centrum.

„Apartmán s 1 ložnicí“ pojme až 4 osoby. Vlastní koupelna je v tomto apartmánu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, rychlovarnou konvici a varnou desku. K dispozici máte také televizi, trezor, klimatizaci a balkon nebo terasu. Vybavení zahrnuje také sušičku, pračku a psací stůl. Výhled na moře máte v tomto apartmánu.

Hosté mohou využívat terasu. V budově je výtah. K místu „Marina Beach Dubai“ je od ubytování 960 m. „SplashPad“ je 1,2 km od ubytování. Za Wi-Fi ani parkování na místě se neplatí.

Vzdálenosti k vybraným místům

The Walk at JBR1,3 km
Pláž Marina Beach2,4 km
Dubai Moving Image Museum4 km vzdušnou čarou
Burdž8,6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Terasa

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Za parkování na místě se neplatí.

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • arabština
  • anglicky
  • hindština
  • rusky
  • urdština
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • DUB-ROY-L4AIY

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Palm Gateway“ od ubytování „Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO“?

Železniční stanice „Palm Gateway“ se nachází 2,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Mezinárodní letiště Ál Maktúma“ od ubytování „Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO“?

Mezinárodní letiště Ál Maktúma se nachází 19,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze apartmánu Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wow! Super Luxury Apartment in Dubai Marina - 1BR RO - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 820 Kč
Typická cena
~3 265 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 329

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 820 Kč
Typická cena
~4 638 Kč

Toto ubytování je o 4 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně u pláže a pro hosty s domácími mazlíčky: 9

Za podobnou cenu

~4 097 Kč – ~5 544 Kč

  • Porovnaná ubytování 88
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 88
  • S bazénem 86
  • Se snídaní 50

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Prestige Living 2BR with Full Burj Khalifa and Fountain View by Auberge

9,9/10 ~4 795 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.